Apartmány

APARTMÁN č. 1

Apartmán pro 2 - 3 osoby

Růžovofialově laděný prostorný apartmán s manželskou postelí a dalším samostatným lůžkem nabízí zároveň kuchyňku i velmi prostornou koupelnu. Doporučujeme pro rodinu s malými dětmi, protože koupelna má velké odkládací místo na přebalování.

Cena od:

1900,- Kč

APARTMÁN č. 3

Apartmán pro 3 osoby

Prostorný třílůžkový apartmán v přízemí,  situovaný do zahrady, je naladěn rustikálně. Vévodí starožitná malovaná skříň, velká manželská postel a i další postel pro dalšího člena rodiny. Samozřejmě kuchyňka zařízená v duchu, TV a prostorná koupelna .

Cena od:

1900,- Kč

APARTMÁN č. 4

Apartmán pro 3 osoby

Tento moderní apartmán se nachází v meziposchodí a nabízí krásný výhled na naši zahradu. Vévodí mu starý trámový strop. Jako všechny apartmány má vybavenou kuchyňku, jídelní kout, TV a prostornou koupelnu.

Cena od:

1900,- Kč

APARTMÁN č. 8

Apartmán pro 2 osoby

Tento dvoulůžkový apartmán je laděn do optimistické žluté barvy. Je přibližně stejně velký jako apartmán č. 7, má výhled do dvora, zahrady a možná uvidíte i kousek mikulovského zámku. Je vhodný pro zamilované páry anebo turisty, kteří rádi cestují sami.

Cena od:

1400,- Kč

APARTMÁN č. 9

Apartmán pro 4 osoby

Stylově decentní, do jemných hnědých barev o dvou místnostech. Opět ložnice má manželskou postel a v kuchyni je možnost na dvou samostatných lůžkách uložit děti nebo přátelé. Kuchyně má jídelní stůl i válendu naproti TV.

Cena od:

2300,- Kč

APARTMÁN č. 10

Apartmán pro 4 osoby

Tento apartmán je opravdu velmi prostorný a s výhledem jak na zahradu, tak na zámek. Jeho oranžově laděná kuchyně Vám nabudí  apetit. V ložnici se nachází všechny čtyři lůžka, proto je nejvhodnější pro rodiny s menšími dětmi.

Cena od:

2300,- Kč

APARTMÁN č. 11

Apartmán pro 3 osoby

Je to náš jediný dvoupokojový třílůžkový apartmán laděný do modra. V ložnici se nachází prostorná manželská postel, a v kuchyni rozložitelné lůžko.

Cena od:

1900,- Kč

APARTMÁN č. 12

Apartmán pro 4 osoby

Tento zelený apartmán je situován směrem na parkoviště. Má prostornou ložnici pro 4 osoby. V kuchyni se nachází gauč kde by eventuelně také mohla přespat další osoba. 

Cena od:

2300,- Kč

APARTMÁN č. 5

Luxusní apartmán

Pro 2 - 5 osob

Luxusní apartmán s rozlohou cca 75m2 je opravdu prostorný, klidný a s krásným dřevěným schodištěm, které vede do otevřeného podkroví – ideální pro přespání dvou až tří dětí. Výhled je nádherný do zahrady a na sportoviště.

Cena od:

2600,- Kč

APARTMÁN č. 6

Apartmán pro 4 osoby

Neboli zelený apartmán vás pozdraví svěží zelenou barvou. Je to náš dvoupokojový, čtyřlůžkový a velmi prostorný apartmán. V kuchyni s jídelním stolem jsou dvě postele připravené pro Vaše děti a v ložnici je velká manželská postel a dětská postýlka.

Cena od:

2300,- Kč

APARTMÁN č. 7

Apartmán pro 2 osoby

Jimi Hendrix mu říkáme, protože když otevřete dveře, pohledem hned zavadíte o obraz tohoto geniálního muzikanta. Vše je laděno tak nějak metalově, a proto je vhodný pro mladé lidi. Je to náš nejmenší apartmán , ale nebojte se ho, pořád je o mnoho větší jak většina hotelových pokojů.

Cena od:

1400,- Kč

Apartmány č. 11 a 12 doporučujeme skupinám  nebo 2 rodinám, které se znají, jsou totiž oddělené od ostatních pokojů, vhodné pro intenzivní navštěvování.

  • White TripAdvisor Icon
  • White Facebook Icon
Sleduj nás na
Apartmány Gulliver
Piaristů 16
Mikulov na Moravě
692 01
Česká Republika
Kontakt
Odkazy
  • Facebook - White Circle
  • Trip Advisor